زیر زاهدان انتظامی خانواده فرمانده انتظامی

زیر: زاهدان انتظامی خانواده فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اخبار حوادث

گت بلاگز بازار خودرو بی‌ام‌و ترامپ را ترساندن کرد

شرکت خودروسازی بی‌ام‌و ترساندن کرد در‌صورتی‌که ترامپ تعرفه مضاعفی بر واردات ماشین و قطعات آن اعمال کند، روند سرمایه‌گذاری در آمریکا را متوقف خواهد کرد. به گزاش

بی‌ام‌و ترامپ را ترساندن کرد

بی ام و ترامپ را ترساندن کرد

عبارات مهم : ماشین

شرکت خودروسازی بی ام و ترساندن کرد در صورتی که ترامپ تعرفه مضاعفی بر واردات ماشین و قطعات آن اعمال کند، روند سرمایه گذاری در آمریکا را متوقف خواهد کرد. به گزاش رویترز این خودروساز آلمانی اعلام کرد در صورت تصویب تعرفه های تازه میزان تولید خود در آمریکا را کم کردن خواهد داد.

بی ام و در نامه ای خطاب به ویلبر راس، وزیر بازرگانی ایالات متحده نوشت: «تولید داخلی ماشین هیچ ارتباطی با پرسشها امنیت ملی آمریکا ندارد.» در این نامه آمده است چنین اقدامی موجب اصلاح رشد و مسابقه پذیری آمریکا نخواهد شد. کارخانه بی ام و در کارولینای جنوبی بزرگ ترین کارخانه خودروسازی دنیا به شمار می رود و بیش از ۷۰ درصد از تولیدات آن از خاک آمریکا به دیگر کشورها صادر می شود.

بی‌ام‌و ترامپ را ترساندن کرد

تنش های تجاری موجب زیاد کردن هزینه صادرات ماشین از آمریکا به چین شده است است و از سوی دیگر با اعمال تعرفه واردات بر قطعات ماشین هزینه تولید در این کارخانه هم زیاد کردن خواهد یافت. به این ترتیب بی ام و ناچار خواهد شد میزان تولید و تعداد وقت های شغلی در این کارخانه را کم کردن دهد.

واژه های کلیدی: ماشین | آمریکا | کارخانه | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz